Koncerty  edukacyjne 2018/2019

11  wrzesień godz. 9.15

„Malowany ogród”. Rytm, melodia, harmonia – pożegnanie lata .Małe formy muzyczne

i teatralne. Gitara klasyczna ,akustyczna, ukulele.

16  październik godz. 9.15

„Opowieści starego zegara”. Poetyckie i muzyczne opowieści, bajeczki dla dzieci.

Instrumenty perkusyjne.

06  listopad godz. 9.15

„Gdzie Polska- tam moje serce”. Koncert patriotyczny z okazji odzyskania niepodległości.Śpiew, trąbka.

04  grudzień godz. 9.15

„Jak gwiazdka mała do stajenki zaglądała”. Muzyka klasyczna i współczesna w klimacie zimowym i świątecznym. Akordeon.

08  styczeń godz. 9.15

„Przyszła już pora na zabawę w rytm rock’n’rolla”. Karnawałowy koncert klasycznej muzyki tanecznej, rozrywkowej i filmowej. Puzon.

19  luty godz. 11.00

Dlaczego mały pingwinek lubi zimę”. Wielcy kompozytorzy, a także opowiastki

o zwierzętach, które lubią chłód. Klarnet.

12  marzec godz. 9.15

„Do, re, mi, powiedz mi, czy już wiesz, co tak brzmi?”. Wesołe zabawy dźwiękowe

i zgadywanki muzyczne. Skrzypce.

09  kwiecień godz. 9.15

„Przygody małej biedronki”. Wycieczka na łąkę ilustrowana radosnymi, wiosennymi utworami muzycznymi.Obój.

21  maj godz. 9.15

„O Zuzi, która chciała poznać całą Europę”.  Polska w muzycznej Europie. Słynne utwory polskich i europejskich kompozytorów. Trąbka.

04 czerwiec godz. 9.15

Upominki dla całej rodzinki”. Wiersze, bajeczki i piosenki dedykowane każdemu członkowi rodziny. Flet.